Ana Sayfa  /  ALTIN MARKALAR BURADA  /  Antalya'nın Saç Uzmanı Adem Korkut
  • Facebook da Paylaş
Antalya'nın Saç Uzmanı Adem Korkut
  • 21-02-2020
  • 0 yorum
  • 19167 okunma
Saç Ekim Uzmanı Adem Korkut, Saç sorunlarınıza kökten çözüm getirmek için burada.

Konya doğumlu Adem Korkut Antalya'da yaşamaktadır. Kendisi Konya Atatürk Sağlık Meslek Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi mezunudur. Saç estetiği alanında danışmanlık ve saç ekimi hizmeti vermektedir. Estetikhair isimli saç ekim ve estetik merkezinin sahibidir. 

Estetikhair, Saç Ekimi ve Saç Tedavisi Yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavilerin yapılması amacıyla 17 yıldan bu yana faaliyet gösteren, deneyimli ekibiyle konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Fue Yöntemi, Fit Ekimi, Kaş ve Kirpik Ekimi, Sakaldan Saç Ekimi, Yara, Yanık ve Ameliyat İzi Ekimi, Favori Bölgesi Ekimi, Vücut Kıllarından Saç Nakli, Traşsız Saç Ekimi, Fut Yöntemi, FRP Tedavisi, Kadınlarda Saç Ekimi gibi saç ekim yöntemlerinin yanısıra Burun, Yüz, Meme, Vücut Estetiği ve Dolgu Uygulamaları da yapmaktadır.

 

Adem Korkut'un Yüzlerce Başarılı Saç Ekim İşlemlerinden Örnekler:

Saç Ekimi Nedir?

Saç kaybı yaşamış kişilerin eski görünümüne kavuşmalarının çözüm yollarından bir tanesi saç ekimidir. Saç ekim işlemi, profesyonel bir kadro tarafından yapıldığında başarılı sonuçlar elde edilir.  Toplum içerisinde kıl nakli olarak da adlandırılır.  

Tıbbi anlamda folekül transferidir. Saç ekimi ense bölgesindeki, göğüs bölgesindeki, sakal bölgesindeki ve pubik bölgesindeki kılların (folekül yapısı) alınarak vücuttaki diğer seyrek bölgelere aktarılabilir. Saç ekimi diğer uygulamalara nazaran özellikle doğal ve kalıcı olduğu için tercih edilmektedir. Günümüzde gelişmiş saç ekim yöntemleri bulunmaktadır. Ülkemizde mevcut yöntemler geliştirilerek dünya standartlarının üzerindedir.

Saç ekimi teknolojisi, parça doku aktarımından, parça deri aktarımından geniş ve büyük greftler yerine parça parça anlamına gelen foliküler ünite transferine (FUT) greftlerine bırakmıştır. Bu uygulama günümüzde doku alımını kapsayacak şekilde tek tek alım, tek tek ekim anlamında folikülunitextraction (FUE) gelişmiştir.

Saç naklinin başarısı, operasyonu gerçekleştiren ekibin deneyimine, kullanılan malzemelerin kalitesine bağlıdır. Bilinçli ve iyi organize olmuş bir ekip, iyi sonuçlar getirir.

Saç ekimi mikro cerrahi bir işlem olduğu için ameliyathane ortamında yapılması yasal bir zorunluluktur. Saç ekimi tıbbi tecrübenin yanında doğal görünümlü bir saç çizgisiyle güzel ve başarılı sonuçlar elde edilebilir. Eğer bu şartlar olmazsa operasyon kalıcı ve kötü sonuçlara yol açabilir. Türkiye’de Sağlık Bakanlığının izniyle gerekli şartları sağlayabilen kurumlar ve deneyimli ekiplerce saç ekim işlemi yapılmalıdır.

Saç ekimi işlemi zaman alan ve maliyeti yüksek bir işlemdir. Bu işlemin uzun vadeli olduğunu göz önüne alırsak uygun şartlarda yapılması için iyi araştırılması gerekmektedir.

Estetik Hair Saç Ekim Merkezi

Yetkili: Saç Ekim Uzmanı Adem Korkut

Tel: +90 533 655 00 84

E-posta: info@estetikhair.com

Web: http://www.estetikhair.com

Adres: Yeşilbahçe Mh. Çınarlı Cd. 3. Ercivan Apt.No:1 Kat:3 Daire:8  ANTALYA

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV